خانه نجوم نجف آباد

انگار همین دیروز بود ......................

تا حالا مستأجر بودید؟ تا حالا اسباب کشی کردید؟ تا حالا صاحبخونه عذرتون رو خواسته؟ تا حالا استرس بی خونه شدن رو تجربه کردید؟

درست 1 سال و 5 ماه پیش بود از دو اتاق طبقه دوم یک مغازه با تمام مشکلاتش نقل مکان کردیم و اومدیم جهاد، یه سوئیت کامل با تمام امکانات رفاهی پس از کلی سختی کشیدن، اما حالا خونه جدیدمون صد پله از قبلی بهتر بود وقتی اومدیم فکر کردیم حالا حالاها اینجا موندگاریم غافل از اینکه یه روز هم وقت رفتن می رسه و باید به فکر جایی باشیم، نه اینکه نباشیم،ولی تو برنامه یه سالمون نبود. اواسط مرداد ماه بود که صاحبخونه ی جدید عذرمون رو خواست البته در کمال ناباوری،وقتی بهمون خبر دادند، که تو اوج کلاس های تابستانه بود با کلی تلاش تونستیم ازشون فرجه بگیریم تا یه جایی رو پیدا کنیم، یه ساختمان سه طبقه ای رو پیدا کردیم که هزار بار بهتر از جهاد بود. فرجمون تا پایان شهریور ماه بود در طی این دو ماه تونستیم وسایل رو جابجا کنیم تا اول مهرماه به طور کامل مستقر شدیم. این زمان به همین راحتی که حالا داریم میگیم نگذشت فشار زیادی تا پیدا شدن جا متحمل شدیم اما با توکل به خدا همه چیز به خوبی گذشت.

گفته ی یکی از مسئولین خانه نجوم رو یادمون نمی ره، که می گفت: من هر وقت خبر جابجایی رو می شنوم و میفهمم که صاحبخونه عذرمون رو خواسته ناراحت نمی شم چون می دونم خدا یه جای بزرگتر و خیلی بهتر از جای قبلی برامون فراهم میکنه، حالا هم خدا تنهامون نذاشته مثل همیشه.

ما عزم رفتن کرده ایم بی آنکه درس توقف خوانده باشیم. ما کوله بار تلاش بر پشت داریم، بی آنکه سایه ی استراحت چشیده باشیم.

عزم سفر کرده ایم، اما نه راهی دور، جایی که میریم دور نیست.

 آدرس جدیدمون اینه: خبابان امام، تقاطع رجایی مرکزی(رضایی).   

 

 

نوشته شده در ساعت توسط نظرات ()

Design By : Pars Skin


فروشگاه اینترنتی گنبد نیلگون